Учнівське самоврядуванння "Імпульс" 

Із метою об'єднання зусиль педагогічного та учнівського колективів для добрих і корисних справ, щоб зробити шкільне життя змістовнішим і цікавішим, в школі організовано роботу учнівського самоврядування. Загальне керівництво, яким здійснює педагог-організатор.

Діяльність органів учнівського самоврядування сприяє згуртуванню шкільного колективу, розвитку громадської думки, більш ефективному входженню учнів у доросле життя. Органом учнівського самоврядування в школі є парламент. Він має двоступеневу структуру - загальношкільну і класну з чітким взаємозв'язком, що знаходить своє відображення у підпорядкуванні.

ПРЕЗЕНТАЦІЯ УЧНІВСЬКОГО САМОВРЯДУВАННЯ

УЧНІВСЬКЕ САМОВРЯДУВАННЯ В ДІЇ

ВИБОРИ ПРЕЗИДЕНТА УЧНІВСЬКОГО САМОВРЯДУВАННЯ       ІНАВГУРАЦІЯ НОВООБРАНОГО ПРЕЗИДЕНТА 

Діяльність учнівського самоврядування спрямована на підвищення якості навчання; зміцнення свідомої дисципліни; організацію позакласно-виховної    роботи; розвиток ініціативності і творчої діяльності учнів; реалізацію прав                       і обов'язків школярів.

Окремо, один раз на два роки, проводяться вибори Президента школи. Учні 8-10-х класів подають свої кандидатури і збирають підписи на свою підтримку. У виборчий бюлетень вносяться дві кандидатури, які набрали найбільшу кількість голосів на свою підтримку. З числа членів учнівського самоврядування шляхом таємного голосування на звітно - виборній конференції у вересні обирається голова, його заступник, секретар, а також голови комітетів.


Без підтримки і допомоги вчителя учнівське самоврядування малоефективне, тому і у Президента школи, голів комітетів є вчителі-консультанти. Вони допомагають учням сформувати проблему, визначити порядок її вирішення, підтримують дитячу ініціативу, не нав'язують свою точку зору, а на очах дітей і разом з ними обмірковують справи.

Члени учнівського парламенту здійснюють контроль за виконанням режиму дня учнями школи, організовують взаємодопомогу у навчанні, здійснюють підготовку до проведення конкурсів, предметних тижнів, організовують дозвілля на перерві, в післяурочний час, проводять вечори відпочинку, масові заходи, допомагають з ремонтом у школі, контролюють зовнішній вигляд учнів, наявність спортивної форми на уроці фізичної культури, слідкують за дисципліною і порядком у школі, проводять бесіди про шкідливість куріння, алкоголізму, наркотиків і профілактику СНІДу і т.д. 

НАТИСНІТЬ НА ЗОБРАЖЕННЯ ДЛЯ ПЕРЕХОДУ В ДАНІ РОЗДІЛИ

© 2021 Олена Вакулюк. Всі права захищені
Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 11 міста Бердичева Житомирської області

Створено за допомогою Webnode
Створіть власний вебсайт безкоштовно!