Методичний кейс

29.11.2022

Мій методичний кейс складається з розроблених і проведених майстер-класів, опису педагогічного досвіду, матеріалів участі у засіданнях міських і шкільних методичних комісій, робіт, представлених на педагогічну виставку і багатьох інших цікавих знахідок з досвіду професійної діяльності.

                            ВИСТАВА ФОРУМ - ТЕАТРУ                            "МАЮ ПРАВО БУТИ СОБОЮ"

Знайти вихід із соціальної кризи, не промовчати і допомогти пригнобленому, бути ініціатором змін і змінити хід подій. Можливість глядачам стати акторами і навпаки - усе це дає змогу реалізувати в освітній, виховній і соціальній роботі нашого закладу унікальна методика театру пригноблених, або форум-театру.

У постановках на соціально значущі теми на постійній основі беруть участь учні 9-11-х класів під керівництвом педагога-організатора і в той же час режисера-постановника Олени Вакулюк. Цей вид позаурочної діяльності є досить цікавим для дітей, використовується в рамках реалізації плану виховної роботи школи і поступово здобуває статус традиційного, але і в одночас, є новим елементом у формуванні організаційної культури школи.

ПРАКТИЧНА РЕАЛІЗАЦІЯ МЕТОДИКИ

РЕАЛІЗАЦІЯ ПРОЄКТУ "КЛАС БЕЗПЕКИ"

«Клас безпеки» - це всеукраїнський проєкт , який має на меті навчання школярів правилам пожежної, мінної безпеки та цивільного захисту, ознайомлення з алгоритмом дій у разі виникнення надзвичайних ситуацій, формування в учнів навичок надання домедичної допомоги. Проєкт реалізує Міністерство освіти на виконання доручення прем'єр- міністра України щодо створення безпечних умов для учасників освітнього процесу в умовах воєнного часу.  

Перегляньте фотографії

                         Опис досвіду роботи закладу з теми:                           «Практична реалізація участі шкільного самоврядування   в національно-патріотичному напрямку виховної роботи»

ПЛАН ПРОФЕСІЙНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ ПЕДАГОГИНІ-ОРГАНІЗАТОРКИ

Нова, сучасна українська школа розбудовується на засадах педагогіки партнерства, в основі якої лежить спілкування, взаємодія та співпраця між учителем, учнем і батьками. 

  Учні, батьки та вчителі, об'єднані спільними цілями та прагненнями, є добровільними та зацікавленими однодумцями, рівноправними учасниками освітнього процесу, відповідальними за результат. В результаті реалізації Концепції НУШ в школі під моїм керівництвом був організований та втілений у життя проєкт «Угода про співпрацю між усіма учасниками освітнього процесу», як підсумок фасилітації між учнями, батьками та учителями.

© 2023 Олена Вакулюк. Всі права захищені
Гімназія № 11 міста Бердичева Житомирської області

Створено за допомогою Webnode
Створіть власний вебсайт безкоштовно! Цей сайт створено з допомогою Webnode. Створіть свій власний сайт безкоштовно вже сьогодні! Розпочати